Assassin’s Creed Revelations Türkçe Yama Hatası Nasıl Çözülür?

Assassin’s Creed Revelations Türkçe yama çalışmıyor hatasını alanlar için bir çözüm yazımız var. Ne yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Öncelikle Asssassin’s Creed Revelations için çıkarılan Türkçe yama Oyun Çeviri ekibi tarafından yapıldı ve bildiğimiz kadarıyla oyunun bir başka Türkçe yaması da yok. Yani sizin kurduğunuz yama da muhtemelen bu yama.  Assassin’s Creed Revelations Türkçe yamasını başarılı bir şekilde kurdunuz ancak daha sonra oyuna girip baktığınızda Türkçeleşmediğini gördünüz değil mi? Bunun sebebi çok büyük bir olasılıkla oyununuzun orjinal olmaması.

Assassin's Creed Revelations Türkçe Yama Hatası Nasıl Çözülür

Eğer oyunu internetten indirdiyseniz yani satın almadıysanız crack yapsanız bile oyunun Türkçe yamasının çalışmaması normal. Çünkü oyunu yapan ekip yamanın yalnızca orjinal versiyonda çalıştığını ifade ediyor. Ancak yine de yamayı orjinal yapmadan çalıştırabilenler de var.

Türkçe yamayı çalıştırabilmek için update v3 güncellemesi gerekiyor. Bu güncelleme ile beraber yama uyumlu çalışıyor. Ancak oyunları korsan olarak oynamanızı önermemekle beraber update 3 güncellemesi yapanların çoğunun uygulamaya tekrar erişemediğinin altını çizelim. V1 güncellemesi sorunsuz bir biçimde yapılıyor ancak v2 ve v3 güncellemelerini yaparken genelde hemen hemen herkes sorun yaşıyor. Bu da Türkçe yamayı kullanamadığınız gibi oyunu da kaybetmenize yol açıyor.

Oyun Gittidiyor platformunda 15 TL gibi rakamlara satılıyor. Çok makul bir fiyatı olduğu için orjinal alıp Türkçe yamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir