Call Of Duty Mobile Sezon 10 Ne Zaman Başlayacak ?

Call of Duty Mobile Sezon 9, oyunda pek çok önemli değişiklik getirdi ve oyuncular hala tüm yeni içeriğin tadını çıkarıyor. Ancak, bazı oyuncular oyunun gelecek sezonunun yayınlanması için şimdiden çaresiz durumda.

Şu an itibariyle Call of Duty Mobile Sezon 10 için resmi bir çıkış tarihi yok, ancak oyuncular yeni sezonun önümüzdeki hafta sonuna kadar çıkmasını bekliyor.

‘Conquest’ adlı Call of Duty Mobile Sezon 9, Gunsmith silah özelleştirmesini sunarak mobil oyunlarda devrim yarattı. Bununla birlikte, haritaya dört yeni konum ekleyerek battle royale haritasını daha da genişletti.

Ancak sezon beklediğimizden daha erken bitmek üzere gibi görünüyor. Bunun nedeni, 9. Sezonun Savaş Bileti sayfasının sezonunun 8 gün içinde bitmek üzere olduğunu göstermesidir. Dolayısıyla oyuncular, Activision ertelemeye karar vermedikçe Call of Duty Mobile Sezon 10’un önümüzdeki hafta yayınlanmasını bekleyebilir.

Call of Duty Mobile ayrıca, biri Modern Warfare 2’den Sezon 10 için yeni Multiplayer haritalarını yayınlamaya başladı. Bunun dışında, ‘Pine’ haritasının da gelecek sezon yayınlanacağına dair spekülasyonlar var.

Nitekim 10. Sezon içerik olarak 9. Sezon kadar büyük olmayacak; ama aynı zamanda Activision’ın sezonu erteleme şansının daha az olduğu anlamına geliyor.

COD Mobile Sezon 10 için planlanan tüm içerik, geçen ay oyunun beta sürümünde yayınlanmıştı.

Beğeni:
0 0
Görüntülenme:
9
Kategori:
OYUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir