Epic Games Store, bu hafta bu iki büyük hediyeyi alıyor

Bugün Perşembe ve Epic Games Store’da sunulan ücretsiz oyunların dönüşümlü olduğu anlamına geliyor. Bu hafta özellikle sıkı bir hafta çünkü sunulan iki oyun büyük isimler. Bu hafta, Epic Games Store’dan Hitman ve Shadowrun Koleksiyonu’nun kopyalarını alabileceksiniz .

Hitman muhtemelen şimdiye kadar çoğu insan tarafından bilinen bir miktardır. Serinin 2016’da yeniden başlatılması, başlangıçta epizodik bir oyun olarak piyasaya sürülmesine rağmen, hem eleştirmenler hem de hayranlar tarafından iyi karşılandı. Epic Store’da bulunan bu ücretsiz kopya “Prologue, Paris, Sapienza, Marrakesh, Bangkok, Colorado ve Hokkaido’daki tüm Birinci Sezon konumları ve bölümleri” ni içerir.

Yani, ücretsiz olarak büyük miktarda içerik alıyorsunuz, ancak Epic, burada sunulanlar sizi daha fazlasını istemeye bırakıyorsa, 20 $ ‘a Yılın Oyunu yükseltmesi de sunuyor. Elbette vardır Hitman 2 sanki iyi Hitman yaklaşan birlikte size içine kanca almak için yönetir Hitman 3 gelecekte bir noktada başlattığında bir Epik Mağaza münhasır olacak.

Hitman’a bu hafta katılanlar , aslında üç farklı oyunun bir derlemesi olan Shadowrun Koleksiyonu . Shadowrun Koleksiyonu içerir Shadowrun İade , Yönetmen Kes – Shadowrun Dragonfall ve Shadowrun Hong Kong – Baskı Extended .

Bu oyunlar 3 Eylül’e kadar ücretsiz olacak ve bu noktada dönüşümlü olarak değiştirilecek ve FTL’nin en son oyunu olan Into the Breach ile değiştirilecek : Faster Than Light geliştirici Subset Games. Into the Breach , roguelikes hayranları için toplanmaya değer, bu yüzden Epic Store kullanıcılarının önünde birkaç büyük hafta var gibi görünüyor.

Beğeni:
0 0
Görüntülenme:
13
Kategori:
OYUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir