Nintendo Switch ayrıntıları sızdırmaya devam ediyor

Dün, Nintendo‘nun gelecek yılın başlarında bir noktada yeni bir Switch modeli çıkaracağını iddia eden yeni bir rapor duyduk. Bilgi, sözde Nintendo’nun tedarik zincirindeki kaynaklardan geldi, ancak sonuçta bize pek bir şey söylemedi. Bugün, bu konsol hakkında bazı yeni bilgiler alıyoruz ve buna bir dizi yeni oyun da eşlik ediyor gibi görünüyor.

Nintendo’nun planları hakkında bilgi sahibi insanlarla konuşan Bloomberg , böyle diyor . Bu anonim kaynaklar, yeni Switch’in teknik özellikleriyle ilgili çok fazla somut ayrıntı veremezken – henüz sonuçlandırılmadığını söylüyorlar – Nintendo’nun en azından daha güçlü bir işlemci ve 4K grafikler için desteği düşündüğünü söylediler. .

Bu, elde taşınır modda maksimum 720p ve TV modunda 1080p çözünürlükte çıkış yapan standart Switch üzerinden oldukça fazla bir adım olacaktır. Yıllardır, standart Anahtardan daha güçlü olan sözde Switch Pro hakkında söylentiler dolaşıyor ve kesinlikle bu konsolun gün ışığını görürse Switch Pro olacağı gibi görünüyor.

Bloomberg’in kaynakları ayrıca, bu Switch’in lansmanına, hem sert oyuncuların sıradan oyuncularından herkesi çekecek bir “çok sayıda oyun” eşlik edebileceğini söylüyor. Bloomberg, 2021’in yayın planına işaret ederek, Nintendo’nun şimdiye kadar geçirdiği nispeten sessiz yılı açıklıyor.

Her zaman olduğu gibi, bunun gibi raporları biraz tuzla alın, ancak her durumda, gelecek yıl ne olacağını görmek ilginç olacak. Nintendo kesinlikle tam teşekküllü bir Switch halefini piyasaya sürmeyi düşündüğü aşamada değil, ancak ufukta Xbox One X ve PlayStation 5 ile Nintendo muhtemelen dikkatleri kendi işine geri getirmek için bir şeyler başlatmak isteyecek. Bunun yeni bir Switch modeli mi yoksa sadece bir sürü yeni oyun sürümü (veya her ikisi) mi olduğu görülecek.

Beğeni:
0 0
Görüntülenme:
13
Kategori:
OYUNTEKNOLOJİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir