Pubg Mobile Yeni Erangel Haritası Ne Zaman Gelecek ?

PUBG Mobile yeni Erangel haritası geliyor. Oyunseverlerin favori haritası olan Erangel, yeni bir harita ile oyuncuların karşısına çıkacak. 8 Eylül’de PUBG Mobile’ın en yeni güncellemesi geliyor. Bu yeni güncellemeyle birlikte gelen sürümde Erangel haritasının güncellenmiş bir versiyonu da geliyor. Bu bilgi PUBG Mobile Patch 1.0‘ın Apple Store ön izlemesinde paylaşıldı.

Merakla beklenen PUBG Mobile yeni Erangel haritası

PUBG Mobile Campus Championship 2020’yi tanıttıktan sadece bir hafta sonra, oyun hakkında yeni haberler ortaya çıktı. Oyun yeni Erangel haritası ile birlikte dokularda daha gerçekçi görünüm, grafik efektlerinde ve yıldırımlarda iyileştirmelerle birlikte gelecek.

PUBG-Mobile-yeni-Erangel-haritasi

Oyunun tutkunları tarafından oldukça sevlien Erangel haritası, yenilenecek arayüzü ile birlikte daha iyi bir oyun deneyimi sunacak. Mylta Power, eklenen yediden fazla depo ile tamamen değişecek ve her zamankinden daha korkutucu hale gelecek. Askeri Üs veya Konak gibi yerler de taktiksel değişikliklere uğrayacak.

Bu detayların yanında aynı zamanda yeni Erangel haritası, taktiksel avantajlar elde etmek için birçok fırsat da sunacak. Çitlerden barikatlara, oyuncular çok dikkatli olmalı ve eskisinden daha hızlı tepki vermesi gerekiyor çünkü düşmanlar birdenbire ortaya çıkabilir.

Oyuncular, PUBG Mobile Patch 1.0‘da sunulacak grafik özellikleri oyun deneyimini üst seviyeye taşıyacak. Duman efektlerinden, patlamalara kadar genel görünümde iyileşmeler sunacak yeni güncelleme, daha gerçekçi yüzey görünümü de sunacak.

Bunların yanı sıra binalar ve çim artık daha gerçekçi ve karakter modelleri daha iyi gölgelendirme ve animasyonlara sahip olacak. Yeni Erangel haritası, 8 Eylül’de PUBG Mobile Patch 1.0 ile sunulacak.

Beğeni:
0 0
Görüntülenme:
13
Kategori:
OYUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir