Turkcell Ücretsiz İnternet

Ülkemizdeki 3 büyük operatörden biri olan Turkcell önemli bir kampanyanın startını verdi. İşte detaylar.

Bilindiği üzere Türkiye’de hizmet veren 3 büyük operatörden birisi de Turkcell. Operatör sayısının 3 olması rekabeti de beraberinde getiriyor. Rekabet dozajının yükselmesi yaratıcı kampanyaların sayısını da arttırıyor.

Turkcell’in son kampanyası da hayli yaratıcı diyebiliriz. Bahse konu kampanyanın en çok da öğrencilerin yüzünü güldüreceğini söylemek mümkün. Zira bu kampanya sayesinde ailesindeki bireylerin internetini kendilerine transfer edebilecekler.

Nasıl mı? GB paylaşımı ile. Eski dönemlerde kontör transferi diye bir hizmet vardı. Aslında GB transferini buna benzetebiliriz. Diyelim babanızın hattında 3GB var. Bunun 1GB’tını anında kendinize aktarabileceksiniz.

Turkcell’den konu ile ilgili yayınlanan bilgilendirme metninde şu detaylara yer verildi.

Turkcell’de GB paylaşma dönemi başladı

Müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmetlerini sürekli yenileyen Turkcell, aile üyeleri veya arkadaşlarla ortaklaşa kullanım için ‘Turkcell Biz’ platformunu hazırladı.

Turkcell Biz’ platformunda ekibini kuran Turkcell’liler ekip üyeleriyle sınırsız konuşma ve GB paylaşımı imkanına kavuşuyor. Tarife değişikliği ya da herhangi bir ek ücret gerektirmeyen ‘Turkcell Biz’ platformu sayesinde kullanıcılar, ekip üyeleriyle sınırsız konuşabiliyor, ayrıca ana paketlerindeki internetten kotalarından kullanmadıkları GB’ları da diğer ekip üyelerine ücretsiz transfer edebiliyor. Turkcell müşterileri diledikleri tarifeyi kullanmaya devam ederken en az 2 en fazla ise 5 sevdikleri kişi ile Dijital Operatör uygulaması ya da turkcell.com.tr üzerinden ücretsiz olarak “Turkcell Biz” ekiplerini kolayca oluşturabiliyorlar.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon, ‘Turkcell Biz’ platformuyla müşterilerinin değişen ve artan ihtiyaçlarını karşılayacak çözümlerine bir yenisini eklediklerini söyledi. Ergenekon, “Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler, GB paylaşımının öncelikli bir ihtiyaç olarak ortaya çıktığını gösterdi.

Özellikle gençler aile büyüklerine kıyasla daha fazla internet paketine ihtiyaç duyuyor. Biz de yeni hazırladığımız Turkcell Biz platformuyla öncelikle bu ihtiyacı karşılamak istedik. ‘Turkcell Biz’ platformundan aile üyeleri kadar arkadaş gruplarının da faydalanacağını düşünüyoruz. Turkcell müşterileri, ‘Turkcell Biz’ çatısı altında aileleri ya da arkadaşları ile ekiplerini kurarak tarifelerindeki GB kotalarını özelleştirme ve sevdikleri ile ücretsiz konuşma imkanı buluyorlar.

Turkcell olarak önümüzdeki dönemde de müşterilerimizin gelişen ve farklılaşan ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Pakette yer alan diğer avantajlar şöyle sıralanıyor:

Sevdiklerini Turkcell müşterisi yapan ‘Turkcell Biz’ kullanıcıları, 12 ay boyunca ana paketlerine yüzde 10 indirim kazanacak, ayrıca tüm grup üyelerine 12 ay boyunca her ay günlük 1 GB internet hediye ediliyor.

Turkcell Biz’ ekip üyeleri her fatura döneminde kendi aralarında 2 GB’a kadar internet kotalarını ücretsiz paylaşabiliyorlar.

25 yaş ve altı her ‘Turkcell Biz’ üyesine paketine ek ayda günlük 2 GB ücretsiz internet tanımlanıyor.

65 yaş ve üstü ‘Turkcell Biz’ kullanıcıları akıllı fatura kampanyasından ücretsiz yararlanabiliyor.

Turkcell Biz’ üyeleri, gruplarına özel 119,90 TL’den başlayan fiyatlarla avantajlı ev interneti paketinden faydalanabiliyor.

Beğeni:
0 0
Görüntülenme:
10
Kategori:
MOBİL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir