Wolfteam “Normal bir Client_checksum değil” hatası ve çözümü

Bir döneme damgasını vuran efsane oyun Wolfteam şu sıralar eski günlerini mumla arıyor. Oyuncu kitlesinin büyük çoğunluğu 15 yaş ve altı çocukların oluşturduğu bu oyun artık eskisi kadar rağbet görmüyor. Bunun en temel sebeplerinden biri, oyuncu kalitesinin çok düşük olması. Her ne kadar Türkçe seslendirme gibi önemli bir avantaja sahip olsa da, grafik kalitesinin çok yüksek olmaması ve piyasaya çıkan diğer oyunların daha cazip olması Wolfteam’in oyuncu kaybetmesine yol açmış bulunuyor.

Wolfteam’in bir diğer kötü özelliği ise sık sık, alakasız bir şekilde hata mesajları veriyor oluşu. Kimi zaman durduk yere, hiçbir hata vermeden de oyundan atabilen Wolfteam’de sık karşılaşılan hatalardan biri de “Normal bir Client_checksum değil” şeklindeki hata mesajıdır.

“Normal bir Client_checksum değil” hatası nasıl çözülür?

İsminden de anlaşılacağı üzere bu hata bir client, yani istemci hatası. Muhtemelen hack ve hile yapmaya çalışırken başka bir aracı yazılım kullandığınız için bu hata mesajıyla karşılaşıyorsunuz. Bu yüzden tek yapmanız gereken hack programlarını kaldırmak, oyunu yeniden yüklemek ve şansınızı tekrar denemek olmalıdır.

Hack ve hile yazılımlarının tamamını sildiğinizden eminseniz, artık Wolfteam’e giriş yapabilirsiniz demektir. Ancak hile yaptığınız Wolfteam sunucuları tarafından anlaşıldığı zaman oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılabilirsiniz. Eğer hala daha oyuna giremiyorsanız son çare olarak kullandığınız bilgisayara format atmayı deneyebilirsiniz. Muhtemelen bu şekilde sorununuz çözülecektir.

Beğeni:
0 0
Görüntülenme:
9
Kategori:
OYUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir